Nowoczesna medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna z biegiem lat idzie ciągle do przodu. Nie jest to już tylko skalpel, ale także inne nie inwazyjne sposoby, aby być piękną. Kiedyś takie zabiegi były bardzo kosztowne, jednak teraz są przystępne dla każdego. W wielu klinikach możemy wykonać takie zabiegi nawet na raty. Teraz zabiegi są bardziej bezpieczne i efekt coraz bardziej naturalny.

Medycyna estetyczna z wykorzystywaniem lasera.

W ostatnich czasach najlepszą metodą modelowania jest AccuLift, z wykorzystaniem lasera AccuSculpt. Dzięki zmianie chirurgii na laser zabiegi stały się mniej inwazyjne i bezkrwawe. Laser AccuSculpt wykorzystuje fale światła o długości 1444nm, która szybko jest pochłaniana przez tłuszcz. W ten sposób komórki zostają rozbite. A uzyskany płynny tłuszcz zostaje pobrany strzykawką. A dodatkowo dzięki lepszej temperatury, włókna kolagenowe lepiej się rozwijają i nasza skóra staje się młodsza. Zabieg taki trwa około 30 minut. Po modelowaniu tego typu można od razu powrócić do prac codziennych.

Zabieg AccuSculpt jest idealny do modelowania twarzy między innymi:

- korekta szyi

- usuwanie worków pod oczami

- usuwanie bruzd nosowo-wargowych

- ujędrnienie skóry twarzy

- ramion

- brzucha i ud

- rozstępów

- cellulitu

Medycyna estetyczna z wykorzystaniem własnego tłuszczu.

Kiedyś wypełnienie zmarszczek było możliwe tylko za pomocą wypełniaczy sztucznych, teraz jest to możliwe, za pomocą własnego tłuszczu. Zabieg Microlipofilling metodą SNIF wykonuje się na bazie własnego produktu pobranego od pacjenta. Jest to metoda bezpieczna, ponieważ nie uczula nas i dobrze rozprowadza się pod skórą bez pozostawienia żadnych grudek. Efekt jest bardziej naturalny, co cieszy wiele pacjentek, które nie chcą się chwalić wykonaniem takiego zabiegu.

Kobiety z sińcami pod oczami i cieniami najczęściej wybierają tę metodę. Metoda ta dodatkowo jest bardzo ekonomiczna, ponieważ produkt wstrzykiwany jest pobierany od pacjenta. Najczęściej pobierany jest z talii lub brzucha.

Medycyna estetyczna bez efektu maski.

Często zabieg na bazie botoksu pacjenta kończył się tzw. sztuczną maską na twarzy. Teraz można uniknąć takiego efektu, wybierając zabieg mini botoksu. Zabieg ten opiera się na wstrzykiwaniu małych ilości preparatu odmładzającego, co nadaje skórze efekt bardzo naturalny.

Decydując się na jakikolwiek zabieg na bazie medycyny estetycznej, warto szukać miejsc dążących z biegiem czasu do nowoczesności. Gdzie zabiegi wykonują na bieżąco z zadowoleniem klientów. Szkolą się na okrągło w swojej dziedzinie i cieszą się popularnością.